KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10368053

nr 1036 8053

Etsning

M Gravé, Skolgården - Zinken, 1958, 2/10, motivet: 24x30 ca

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 9 maj 2016
kl 19:53:49